🎉 Kurs o rozmowie rekrutacyjnej do IT w promocyjnej cenie!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Wejdź do świata IT

Gratuluję, wejście na tę stronę jest początkiem Twojej podróży do świata komputerów. Im wcześniej zdecydujesz się na rozwój w kierunku IT, tym łatwiej będzie Ci wejść do tego świata, który rozwija się wręcz wykładniczo! Na moim blogu znajdziesz tylko ciekawe treści, nowinki ze świata IT i nie tylko, enjoy!

Wybierz kategorię

Rozmowa rekrutacyjna
Praktyczne wskazówki
Jak wejść do IT
Najpopularniejsze

Wyróżnione

Płatne kursy czy darmowa wiedza w Internecie?

Czy warto inwestować w płatne kursy, skoro Internet oferuje tyle darmowej wiedzy? Odkryj korzyści płatnej edukacji i zrozum, jak może przyspieszyć Twoją ścieżkę rozwoju.

Poznaj 10 kluczowych umiejętności IT dla pracowników biurowych

Poznaj 10 umiejętności informatycznych, które każdy pracownik biurowy powinien opanować. Zwiększ swoją produktywność i skuteczność w dzisiejszym świecie!

Wiek a branża IT – czy programować można w każdym wieku?

Czy wiek ma znaczenie przy rozpoczynaniu kariery w IT? Zastanawiasz się, ile czasu może zająć nauka programowania? Przeczytaj ten artykuł, aby rozwiać swoje wątpliwości.

Jak zdobyć doświadczenie w IT zanim pójdziesz do pracy?

Chyba każdy, kto planuje się przebranżowić, zastanawia się, jak bez doświadczenia dostać pierwszą pracę w IT. Myślisz, że nie jest to możliwe? Przeczytaj, jak to zrobić.

Najważniejsze obowiązki Testera Oprogramowania

Przegląd kluczowych obowiązków testera oprogramowania: od analizy wymagań, przez projektowanie i wykonywanie testów, aż po raportowanie błędów.

Jakich cech rekruterzy poszukują u kandydatów na juniorów w IT?

Zastanawiasz się, jakie cechy są najbardziej cenione przez rekruterów IT? Odkryj kluczowe atrybuty, które pomogą Ci zaistnieć na rynku IT jako junior.

Nauka programowania zdalnie: za i przeciw | Twoja droga do kodowania

Zastanawiasz się nad nauką programowania zdalnie? Odkryj zalety i wady tej formy edukacji, a zdecyduj, czy to najlepsza ścieżka dla Ciebie.

Jak wygląda praca w software house?

Chcesz dowiedzieć się, jak wygląda praca w software house? Poznaj codzienność, wyzwania oraz korzyści z pracy w branży IT. Odkryj prawdziwe oblicze sektora technologicznego.

Branża IT – co musisz o niej wiedzieć? Wady zawodu programisty.

Zgłęb tajniki branży IT, poznaj jej najważniejsze aspekty i dowiedz się, czym jest praca programisty. Odkryj wady tej pozycji, aby zrozumieć, czy jest to ścieżka dla Ciebie.

Praca Testera Manualnego: obowiązki, umiejętności, zarobki

Przeczytaj nasz artykuł, aby zrozumieć, czym zajmuje się tester manualny, jak wygląda jego typowy dzień pracy, jakie są jego obowiązki, umiejętności, zarobki oraz jak nim zostać.

Zobacz więcej