Programowanie baz danych
zaawansowane mechanizmy baz danych

 

Prowadzący SQL we Wrocławiu:
Krystian Brożek

Przeszkolone osoby

99+

Ocena szkolenia

   4.96

Masz pytania? Zadzwoń

+48 533 331 954

Do czego wykorzystywane są bazy danych?

Szkolenie SQL we Wrocławiu

Każdy większy system informatyczny korzysta z bazy danych. Najbardziej powszechnymi są bazy relacyjne oparte o język SQL, wykorzystywane w ponad 90% przypadków. Spotkasz je w małych firmach, jak również w dużych korporacjach – są pod spodem Facebooka, Twittera, poczty elektronicznej, komunikatora internetowego, programu do faktur, gier, w banku, sklepie, na siłowni i wielu innych miejscach, nawet na tej stronie.
Bazy danych wykorzystuje się nie tylko w branży informatycznej (programiści i testerzy), lecz także w księgowości, różnego rodzaju analityce, finansach i bankowości, geoinformatyce, transporcie, logistyce, rozrywce i wielu innych branżach.

konkretne umiejętności

Efektywnie wykorzystujemy czas. Przekazujemy wiedzę w sposób zrozumiały i od podstaw.

 

indywidualne podejście

Specjalizujemy się w nauczaniu osób początkujących. Dbamy, by każdy z kursantów nauczył się, jak najwięcej podczas zajęć.

 

wsparcie kursantów

Zależy nam na naszych kursantach. Zarówno podczas zajęć, jak i po ich zakończeniu służymy pomocą i wsparciem.

 

wyższe kwalifikacje

Przygotujemy Cię w taki sposób, byś z łatwością poradził sobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i z nowymi wyzwaniami w pracy.

 

Program szkolenia zaawansowany SQL we Wrocławiu

9:00 – 10:30 Transakcja

10:30 – 11:30 Funkcje użytkownika

11:30 – 13:00 Optymalizacja – indeksy

13:00 – 13:45 Przerwa obiadowa

13:45 – 15:30 Dynamiczny SQL

15:30 – 17:00 Tabele tymczasowe

9:00 – 11:00 Procedury składowane

11:00 – 12:00 Triggery

12:00 – 13:00 Sterowanie przepływem

13:00 – 13:45 Przerwa obiadowa

13:45 – 15:00 Pętle

15:00 – 16:00 Wyjątki

16:00 – 17:00 SQL Injection

Trener

Krystian Brożek

Krystian Brożek

Programista backend i baz danych, pasjonat nowoczesnych technologii. Jest trenerem, bo bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Obecnie pracuję przy projektach dla dużych spółek transportowych oraz związanych ze szkolnictwem.
Od kilku lat jest trenerem umiejętności technicznych – uczy praktycznego wykorzystania różnych technologii oraz oprogramowania. Dużo czasu spędza w narzędziach od Microsoft (platforma .NET, MSSQL, Windows Server i inne). Posiada liczne certyfikaty m.in. Microsoft (SQL Server i ISTQB).
Po pracy ratuje świat przed siłami Diablo i gra na gitarze oraz instrumentach klawiszowych.

Wybierz pakiet idealny dla siebie

Rabaty na szkolenia

Po co masz się uczyć sam, jak w międzyczasie możesz pogładzić ją po kolanku lub opowiedzieć jemu o nowym craftowym browarku? Jak zapiszesz minimum 2 osoby, szkolenie macie 5% tańsze. (WSZYSCY!)

Taki z Ciebie prokrastynator? No to za pożegnanie prokrastynacji (wiem, że Ci ciężko) masz szkolenie o 5% tańsze. Wystarczy, że zapiszesz się 21 dni przed szkoleniem.

Nie wierzysz w coaching, a może wierzysz, ale na pewno my wierzymy, że rozwój to recepta na sukces. Chcemy Ci ułatwić zdobycie tej recepty. Jak skorzystasz z choć jednego naszego szkolenia, to każde kolejne – 10% TANIEJ.

Ukryte koszty, gwiazdki przy umowach, kruczki, sprzedaż garnków, pościeli – to akurat nie u nas, więc wszystkie promocje sumujemy i łączymy, żebyś Ty otrzymał, jak najatrakcyjniejszą ofertę.

Wybierz dogodny termin

Miasto Tryb Data
Wrocław Weekendowy 16 i 17 marca 2019
sobota i niedziela 9:00-17:00
Brak wolnych miejsc
Cała Polska Zajęcia indywidualne
lub dla Twojej firmy
Dowolny termin Zapytaj
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

Zapisz się już dziś na szkolenie SQL we Wrocławiu

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Ilość osób

Opcja szkolenia

Data szkolenia

Skąd dowiedziałeś/aś się o szkoleniu?

Uwagi

Akceptuję regulamin:

Z baz danych przeszkoliliśmy już ponad 500 osób

  review rating 5  Szkolenie z SQLa wspominam bardzo dobrze:) Pan Krystian świetnie potrafi przekazywać wiedzę a na dodatek ma ogromne pokłady cierpliwości. Polecam!

  thumb Malena v
  2/08/2019

  review rating 5  Byłam uczestniczką kilku webinarów, które prowadził Krystian. Jestem bardzo zadowolona. W krótkim czasie dowiedziałam się wielu przydatnych informacji na temat języka SQL. Programowanie NIE nie jest dla niego wiedzą tajemną, dostępną dla nielicznych. Krystian jest bardzo dobrym nauczycielem - tłumaczy i przekazuje informacje w prosty, zrozumiały sposób. Podpowiedział mi jak rozpocząć naukę, jakie książki warto kupić i czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Z ogromna satysfakcja polecam Krystiana wszystkim osobom i firmom, które poszukują fachowca w dziedzinie programowania.

  thumb Magdalena Kwiatkowska
  1/06/2019

  review rating 5  Chciałbym na starcie napisać o podejściu Krystiana (u Niego odbyłem kurs). Jako instruktor/nauczyciel ma bardzo ludzkie podejście. Jest bardzo cierpliwy (oj tak) i przykłada wszelką uwagę na swojego kursanta. Uczyłem się od zera. Totalnego. Przedstawił mi wszystkie podstawy tak klarownie, że nie zdawałem sobie sprawy, że świat programowania nie jest taki trudny. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia. Gdybym miał ponownie wybierać, to wybrałbym znowu Geek-on'a 🙂

  thumb Sebastian Wojciechowski
  9/28/2018

  review rating 5  Bardzo dobry specjalista dla totalnych laików jak ja. Technika mnie nie lubi ale Pan Krystian potrafi wytłumaczyć wszystko w sposób prosty i przystępny. Polecam serdecznie!

  thumb Olga Wojnarowicz
  6/17/2018

  review rating 5  Bardzo polecam! Profesjonalne szkolenia prowadzone w przyjemnej atmosferze 🙂

  thumb Agu B.
  5/18/2018

  review rating 5  Szkolenie raczej było relaksem, wszystko samo wchodziło do głowy:) Krystian tłumaczy wszystko bardzo prosto i zrozumiale. Materiały i ćwiczenia były bardzo dobrze dopasowane do grupy. Nawet jak ktoś w trakcie szkolenia poczuł, że już nie daje rady - Krystian nie pozwolił zostać mu w tyle;)

  thumb ewa smarsz
  1/31/2018

Lokalizacja

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się we Wrocławiu w okolicach Rynku. Informację z dokładnym miejscem szkolenia otrzymasz od nas mailem i SMSem kilka dni przed szkoleniem.
Co muszę mieć zainstalowane na komputerze?
Komputer z potrzebnym oprogramowaniem będzie już czekał na Ciebie. Nie musisz brać swojego sprzętu ze sobą. Jedyne co potrzebujesz wziąć ze sobą to chęć zdobywania wiedzy.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą i wystawiamy faktury VAT 23%. Podczas zapisywania się na szkolenie SQL we Wrocławiu w uwagach podaj dane do faktury, wyślij do nas maila z informacją lub powiadom trenera podczas szkolenia o tym, że potrzebujesz fakturę.
Co muszę ze sobą zabrać na szkolenie?
Na szkolenie SQL we Wrocławiu potrzebujesz zabrać ze sobą jedynie chęć do zdobywania wiedzy. Komputer z zainstalowanym oprogramowaniem, materiały szkoleniowe i pozostałe potrzebne rzeczy będą już na Ciebie czekały na miejscu.
Czy można koszt szkolenia rozłożyć na raty?
Niestety, nie oferujemy takiej możliwości.
Czy do kwoty podanej na stronie muszę doliczyć podatek lub inne koszty?
Kwota podana na stronie jest kwotą brutto. To znaczy, że ma wliczony podatek VAT. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, dlatego kwota widniejąca w tabeli z porównaniem pakietów jest kwotą maksymalną jaką musisz zapłacić za szkolenie (nie są w niej uwzględnione zniżki).

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Temat

Twoje pytanie

GeekON Krystian Brożek
pl. Solny 15
50-062 Wrocław
NIP: 912 182 73 87