Optymalizacja w SQL dla początkujących

Jedyny taki webinar!!!

Dołącz już dziś i poznaj proste sposoby na pisanie bardziej wydajnych zapytań.

Czy zastanawiałeś się kiedyś?

 • Jak szybko działają Twoje zapytania?
 • Jak przetestować wydajność wykonywanych zapytań?
 • Czy można przyspieszyć zapytanie ponad 100 razy?

ISTNIEJĄ PROSTE ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEGO Z TYCH PROBLEMÓW

Dołącz do webinaru i poznaj proste sposoby na pisanie bardziej wydajnych zapytań.

Co da Ci udział w webinarze?

Zaczniesz tworzyć lepsze rozwiązania minimalnym nakładem pracy

Otrzymasz wiedzę prostą w użyciu i do zastosowania w codziennej pracy

Nie musisz mieć eksperckiej wiedzy z baz danych, aby zrozumieć omawiane zagadnienia

Pospiesz się zająć swoje miejsce wśród 100 uczestników!

Czego dowiesz się na webinarze?

Poznasz kolejność wykonywania zapytań SQL

Dowiesz się jak w prosty sposób poprawić szybkość działania zapytań (praktyczne przykłady)

Nauczysz się jak sprawdzić wydajność zapytania

Dla kogo?

 • Dla osób uczących się SQLa, które już posiadają podstawową wiedzę i chcą tworzyć lepsze zapytania do baz danych
 • Dla osób rozpoczynających naukę, aby zwrócić uwagę na ważne kwestie i uczyć się od razu dobrych praktyk

Prowadzący

Krystian Brożek

Trener, team leader, programista backend i baz danych, pasjonat nowoczesnych technologii, który bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Doświadczenie zdobywał w projektach m.in. dla Poczty Polskiej, Ceneo, PKP, spółek transportowych, edukacyjnych, kin i wielu innych.

  review rating 5  Pan Krystian to świetny specjalista z zakresu programu SQL, doceniam jego wiedzę oraz stoicki spokój w wyjaśnianiu problematyki.Polecam

  thumb Mateusz Sałek
  4/27/2020

  review rating 5  Duża dawka praktycznej wiedzy. Wszystko tłumaczone w sposób bardzo profesjonalny oraz dopasowany do każdego kursanta. Materiały bardzo przejrzyste, dodatkowo po kursie otrzymujemy wiele przydatnych materiałów i zadań. Atmosfera podczas kursu bardzo przyjemna. Prowadzący cierpliwy i z dobrym poczuciem humoru. Serdecznie polecam!

  thumb Katarzyna Skrzypczak
  9/14/2019

  review rating 5  Pan Krystian jest nauczycielem, który prowadząc zajęcia, starał się nas nie tylko uczyć, ale przede wszystkim nauczyć Programowania Baz Danych. Bardzo zależało mu na zrozumieniu przekazywanych treści i jestem pewien, że w stu procentach osiągnął sukces, o czym świadczą wypowiedzi kursantów podczas rozwiązywania różnych zadań. Mam 61 lat i szczerze mówiąc, miałem pewne obawy, czy dam radę, ale dzięki Panu Krystianowi i jego indywidualnemu podejściu do każdego z nas SQL stał się znacznie łatwiejszy. Wiedza, cierpliwość i zaangażowanie na zajęciach Pana Krystiana są godne szacunku i podziwu, jest to Guru SQL-a w Polsce i za granicą. Po kursie otrzymaliśmy dużo materiałów do pracy w domu, także teraz siedzę i ćwiczę to, czego się nauczyłem na kursie, co sprawia mi ogromną radość, ponieważ wszystko się udaje. Moim marzeniem jest przystąpienie do drugiej części kursu dla zaawansowanych i ukończenie go z sukcesem. Jeżeli macie jakiekolwiek obawy co do rozpoczęcia tego kursu, to wyrzućcie je do kosza i bierzcie przykład ze mnie, a na pewno nie będziecie tego żałować. Andrzej Zych Nowy Staw k/Malborka

  thumb Andrzej Zych
  9/10/2019

  review rating 5  Bardzo polecam! Szkolenia prowadzone w przyjemnej atmosferze. Wiedza podawana w przystępnej formie, nawet dla totalnych laików. Dużo ćwiczeń praktycznych, pozwalających lepiej przyswoić wiedze.

  thumb Anna Brożyna
  4/22/2019

  review rating 5  Szkolenie z SQLa wspominam bardzo dobrze:) Pan Krystian świetnie potrafi przekazywać wiedzę a na dodatek ma ogromne pokłady cierpliwości. Polecam!

  thumb Magdalena v
  2/08/2019

  review rating 5  Byłam uczestniczką kilku webinarów, które prowadził Krystian. Jestem bardzo zadowolona. W krótkim czasie dowiedziałam się wielu przydatnych informacji na temat języka SQL. Programowanie NIE nie jest dla niego wiedzą tajemną, dostępną dla nielicznych. Krystian jest bardzo dobrym nauczycielem - tłumaczy i przekazuje informacje w prosty, zrozumiały sposób. Podpowiedział mi jak rozpocząć naukę, jakie książki warto kupić i czego można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej. Z ogromna satysfakcja polecam Krystiana wszystkim osobom i firmom, które poszukują fachowca w dziedzinie programowania.

  thumb Magdalena Kwiatkowska
  1/06/2019
Podaj email, na który wyślę Ci informacje o wszystkich spotkaniach na żywo

Podaj email, na który wyślę Ci informacje o wszystkich spotkaniach na żywo

 

 

Sukces! Sprawdź teraz swojego maila. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w ciągu 5min napisz na krystian@geek-on.pl