Programowanie baz danych
SQL od podstaw

 

Prowadzący SQL we Wrocławiu:
Krystian Brożek

Przeszkolone osoby

1199+

Średnia ocena naszych szkoleń

   4.82

Masz pytania? Zadzwoń

+48 533 331 954

Do czego wykorzystywane są bazy danych?

Szkolenie SQL we Wrocławiu

Każdy większy system informatyczny korzysta z bazy danych. Najbardziej powszechnymi są bazy relacyjne oparte o język SQL, wykorzystywane w ponad 90% przypadków. Spotkasz je w małych firmach, jak również w dużych korporacjach – są pod spodem Facebooka, Twittera, poczty elektronicznej, komunikatora internetowego, programu do faktur, gier, w banku, sklepie, na siłowni i wielu innych miejscach, nawet na tej stronie.
Bazy danych wykorzystuje się nie tylko w branży informatycznej (programiści i testerzy), lecz także w księgowości, różnego rodzaju analityce, finansach i bankowości, geoinformatyce, transporcie, logistyce, rozrywce i wielu innych branżach.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu SQL we Wrocławiu?

Niezależnie od tego, czy miałeś styczność z bazami danych, programowaniem lub jakimkolwiek technicznym zagadnieniem informatycznym, nauczymy Cię bezproblemowo poruszać się w relacyjnych bazach danych i tworzyć zapytania w oparciu o język SQL. Na szkoleniu dowiesz się znacznie więcej niż tylko „tworzenie zapytań”. Poznasz również zasady projektowania i normalizacji baz danych, nauczysz się tworzyć bardziej złożone konstrukcje, takie jak widoki i procedury składowane, a co najważniejsze wszystko co, stworzysz stanie się czytelne, reużywalne i zoptymalizowane.

Szkolenie SQL we Wrocławiu zawiera 5 głównych sekcji

  • Budowanie zapytań w języku SQL
  • Modyfikowanie danych
  • Projektowanie baz danych
  • Tworzenie widoków i procedur składowanych
  • Optymalizacja zapytań

Po tym szkoleniu wielu naszych kursantów znalazło nową pracę, dostało awans lub zdało egzamin na studiach z wysokim wynikiem. Nauczyliśmy tych, którzy przyszli bez wcześniejszej styczności z IT i chcieli postawić swój pierwszy krok oraz osoby z doświadczeniem, chcące uzupełnić swoją wiedzę. Zapraszamy na szkolenie SQL we Wrocławiu.

konkretne umiejętności

Efektywnie wykorzystujemy czas. Przekazujemy wiedzę w sposób zrozumiały i od podstaw.

 

indywidualne podejście

Specjalizujemy się w nauczaniu osób początkujących. Dbamy, by każdy z kursantów nauczył się, jak najwięcej podczas zajęć.

 

wsparcie kursantów

Zależy nam na naszych kursantach. Zarówno podczas zajęć, jak i po ich zakończeniu służymy pomocą i wsparciem.

 

wyższe kwalifikacje

Przygotujemy Cię w taki sposób, byś z łatwością poradził sobie podczas rozmowy kwalifikacyjnej i z nowymi wyzwaniami w pracy.

 

Tematy szkoleń

Programowanie baz danych
Podstawy języka SQL

Prawie każdy system informatyczny wykorzystuje bazy danych oparte o język SQL.

Trener

Krystian Brożek

Krystian Brożek

Programista backend i baz danych, pasjonat nowoczesnych technologii. Jest trenerem, bo bardzo lubi dzielić się swoją wiedzą. Swoją przygodę z branżą IT rozpoczął od współpracy z Apple i Bankiem Zachodnim WBK. Obecnie pracuję przy projektach dla dużych spółek transportowych oraz związanych ze szkolnictwem.
Od kilku lat jest trenerem umiejętności technicznych – uczy praktycznego wykorzystania różnych technologii oraz oprogramowania. Dużo czasu spędza w narzędziach od Microsoft (platforma .NET, MSSQL, Windows Server i inne). Posiada liczne certyfikaty m.in. Microsoft (SQL Server i ISTQB).
Po pracy ratuje świat przed siłami Diablo i gra na gitarze oraz instrumentach klawiszowych.

Wybierz pakiet idealny dla siebie

Rabaty na szkolenia

Po co masz się uczyć sam, jak w międzyczasie możesz pogładzić ją po kolanku lub opowiedzieć jemu o nowym craftowym browarku? Jak zapiszesz minimum 2 osoby, szkolenie macie 5% tańsze. (WSZYSCY!)

Taki z Ciebie prokrastynator? No to za pożegnanie prokrastynacji (wiem, że Ci ciężko) masz szkolenie o 5% tańsze. Wystarczy, że zapiszesz się 21 dni przed szkoleniem.

Nie wierzysz w coaching, a może wierzysz, ale na pewno my wierzymy, że rozwój to recepta na sukces. Chcemy Ci ułatwić zdobycie tej recepty. Jak skorzystasz z choć jednego naszego szkolenia, to każde kolejne – 10% TANIEJ.

Ukryte koszty, gwiazdki przy umowach, kruczki, sprzedaż garnków, pościeli – to akurat nie u nas, więc wszystkie promocje sumujemy i łączymy, żebyś Ty otrzymał, jak najatrakcyjniejszą ofertę.

Wybierz dogodny termin

Miasto Tryb Data
Wrocław Weekendowy 12 i 13 maja 2018
sobota i niedziela 9:00-17:00
Wybierz termin
Przesuń palcem tabelę, by zobaczyć więcej informacji

Zapisz się już dziś na szkolenie SQL we Wrocławiu

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Ilość osób

Opcja szkolenia

Data szkolenia

Skąd dowiedziałeś/aś się o szkoleniu?

Uwagi

Akceptuję regulamin:

Gekony są super i EKOSTRAŻ jest super.
Lubimy zwierzęta. Nie tylko gekony. Tak dużo jest dookoła głodnych, porzuconych i niechcianych zwierząt. Pewnego dnia trafiliśmy na wrocławską EKOSTRAŻ i wpadło nam do głowy: „dlaczego nie?”, a potem pojawiło się tysiąc argumentów, dlaczego tak. Porozmawialiśmy z nimi i już wiedzieliśmy co robić dalej. Od teraz część zysku z każdego uczestnika szkolenia to pieniądze dla EKOSTRAŻY potrzebne do ratowania zwierząt.

Z baz danych przeszkoliliśmy już ponad 500 osób

Cześć, jestem Kamila i aktualnie studiuję finanse i rachunkowość na drugim roku oraz pracuję w banku. Przystąpiłam do kursu SQL z jednego powodu. Zainteresował mnie nim mój chłopak Tomek, który studiuje informatykę. Miał trochę kłopotów z zaliczeniem zajęć więc zdecydowałam się na to, aby go wesprzeć nie tylko dobrymi słowami, ale także czynami. I udało mi się to, zmobilizowałam go do dalszego działania! Jeżdżę na różnorodne szkolenia, więc mam porównanie. Mogę potwierdzić, że szkolenie u Krystiana było przeprowadzone w sposób profesjonalny, z humorem i dawką energii. Jeśli chodzi o materiały szkoleniowe, to zaangażowanie firmy było na wysokim poziomie. Ty musiałeś przynieść tylko długopis. Osobiście głównie bazuję na MS EXCEL, więc gdybym miała się dalej dokształcać, to na pewno wybrałabym tę firmę. Polecam wszystkim i każdemu z osobna. Pełna profeska.

Kamila

Cześć, jestem Łukasz i obecnie studiuję informatykę na drugim roku. Zdecydowałem się rozpocząć kurs SQL ponieważ swoją przyszłość chcę prowadzić w kierunku baz danych. Bazy danych poznałem na uczelni, a później indywidualnie uczyłem się w domu. Mimo wszystko czułem się niepewnie i bardzo trudno było mi uzyskać zamierzony efekt. Kolega polecił mi kurs SQLa w GeekON. Szkolenie prowadzone jest w sposób profesjonalny i bardzo ciekawy. Prowadzący dokładnie tłumaczy składnię, a samo szkolenie jest połączone z dużą ilością praktycznych zadań, które są rozwiązywane i analizowane w trakcie kursu. Tam po prostu nie dało się nudzić, a czas płyną bardzo szybko. Obecnie jestem po szkoleniu, z którego jestem bardzo zadowolony. Dowiedziałem się sporo na temat SQL, dzięki czemu poruszam się w nim znacznie lepiej, a zadania w pracy nie sprawiają mi większych problemów. Zdecydowanie polecam!

Łukasz

Na studiach miałem problem z bazami danych. Pomimo usilnych starań nie byłem w stanie przyswoić sobie materiału związanego z SQL’em. Gdy przyszła pora na trzecie podejście do zaliczenia zajęć na studiach, postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce. Usłyszałem o kursie SQL od GeekON i poszedłem na szkolenie. Był to strzał w dziesiątkę. Trener podchodził do tematu bardzo profesjonalnie a ponadto na luzie. Grupa była mała, dzięki czemu Pan Brożek był w stanie wytłumaczyć każdemu materiał bardzo dokładnie, tak żeby wszyscy zrozumieli. Dodatkowo każdy posiadał własne stanowisko, komputer, materiały do pracy. Wystarczyło przynieść długopis i chęci do nauki. Bez problemu przyswoiłem podstawy SQL’a, co pozwoliło mi zaliczyć przedmiot na studiach. Nie żałuje żadnej minuty spędzonej na kursie.

Tomek

Lokalizacja

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie odbywają się szkolenia?
Szkolenia odbywają się we Wrocławiu w okolicach Rynku. Informację z dokładnym miejscem szkolenia otrzymasz od nas mailem i SMSem kilka dni przed szkoleniem.
Co muszę mieć zainstalowane na komputerze?
Komputer z potrzebnym oprogramowaniem będzie już czekał na Ciebie. Nie musisz brać swojego sprzętu ze sobą. Jedyne co potrzebujesz wziąć ze sobą to chęć zdobywania wiedzy.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak. Jesteśmy legalnie działającą firmą i wystawiamy faktury VAT 23%. Podczas zapisywania się na szkolenie SQL we Wrocławiu w uwagach podaj dane do faktury, wyślij do nas maila z informacją lub powiadom trenera podczas szkolenia o tym, że potrzebujesz fakturę.

Co muszę ze sobą zabrać na szkolenie?
Na szkolenie SQL we Wrocławiu potrzebujesz zabrać ze sobą jedynie chęć do zdobywania wiedzy. Komputer z zainstalowanym oprogramowaniem, materiały szkoleniowe i pozostałe potrzebne rzeczy będą już na Ciebie czekały na miejscu.

Czy można koszt szkolenia rozłożyć na raty?
Niestety, nie oferujemy takiej możliwości.
Czy do kwoty podanej na stronie muszę doliczyć podatek lub inne koszty?
Kwota podana na stronie jest kwotą brutto. To znaczy, że ma wliczony podatek VAT. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, dlatego kwota widniejąca w tabeli z porównaniem pakietów jest kwotą maksymalną jaką musisz zapłacić za szkolenie (nie są w niej uwzględnione zniżki).

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Temat

Twoje pytanie

GeekON Krystian Brożek
pl. Solny 15
50-062 Wrocław
NIP: 912 182 73 87

Podaj email, na który wyślę Ci informacje o wszystkich spotkaniach na żywo

Podaj email, na który wyślę Ci informacje o wszystkich spotkaniach na żywo

 

 

Sukces! Sprawdź teraz swojego maila. Jeśli nie otrzymałeś wiadomości w ciągu 5min napisz na krystian@geek-on.pl