Dofinansowanie szkolenia w GeekON

Czy wiesz, że możesz uzyskać dofinansowanie wszystkich naszych szkoleń zamkniętych lub dla każdego pracownika? A może sam prowadzisz działalność? Oto jak otrzymać dofinansowanie szkolenia w 4 prostych krokach:

Krok 1: wybierz interesujące Cię szkolenie i skontaktuj się z nami

Wszystkie nasze szkolenia znajdziesz tutaj. Wybierz najbardziej interesujące i skontaktuj się z nami. Możesz również skorzystać z naszych szkoleń otwartych. Po wstępnych ustaleniach przekażemy Twój kontakt naszemu partnerowi. Pomoże Tobie w całym procesie pozyskania dofinansowania szkolenia.

Krok 2: wydrukuj dokumenty i złóż je w najwygodniejszej dla siebie lokalizacji

Nasz partner skontaktuje się z Tobą w celu przygotowania dokumentacji. Sprowadzi się to do zapisu na szkolenie na stronie BUR (Bazy Usług Regionalnych), wydrukowania przygotowanych przez naszego partnera dokumentów i osobiste złożenie ich w wybranym punkcie. Na koniec podpisujesz umowę na dofinansowanie szkolenia.

Krok 3: przyjdź na szkolenie i zdobądź bezcenną wiedzę

Teraz najważniejszy punkt, czyli szkolenie. Jak zawsze przeprowadzimy je z pasją i dopasujemy do Twoich potrzeb. Dofinansowanie szkolenia nie wpływa na jego jakość.

Krok 4: otrzymaj refundację

Po zrealizowanym szkoleniu rozliczasz się i w ciągu 10 dni od złożenia dokumentów otrzymujesz do 80% zwrotu kosztów szkolenia. Czyli opłacasz cały koszt, a za półtora tygodnia zwrot dofinansowania szkolenia masz na swoim koncie.

 

Jak zdobyć dofinansowanie na szkolenie?

Wystarczy się do nas zgłosić z wybranym przez siebie szkoleniem. Wszystkie szkolenia znajdziesz tutaj. Następnie kontaktujemy Cię z naszym partnerem. Pomoże Ci przygotować niezbędne dokumenty, a Ty jedynie będziesz musiał je wydrukować i złożyć w odpowiednim punkcie.

Kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia?

W Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) stworzonym przez Polską Agencję Rozwoju i Przedsiębiorczości (PARP) mogą wziąć udział samozatrudnieni, mikro małe i średnie przedsiębiorstwa, czyli każda firma do 250 pracowników. Program działa we wszystkich województwach w Polsce za wyjątkiem mazowieckiego i pomorskiego.

Ile czasu to zajmie?

Czas minimalizujemy do minimum. Jednak szkolenie należy odpowiednio wcześniej zaplanować. Organ udzielający dofinansowania ma 30 dni na rozpatrzenie wniosku.

Czy to jest trudne?

Nie. Nasz partner poprowadzi Cię za rękę ze wszystkim i pomoże w razie jakichkolwiek trudności. My również służymy pomocą.

Jak dużo można zaoszczędzić?

Dofinansowanie szkolenia jest od 50% do 80% jego wartości, ale celujemy w górną granicę i świetnie nam to wychodzi 🙂

Czy są jakieś dodatkowe koszty?

Nie. Jedyny koszt, to koszt szkolenia. Pokrywasz go w całości, a po 10 dniach od złożenia dokumentów otrzymujesz zwrot do 80% kosztów szkolenia.

Kontakt

GeekON Krystian Brożek
pl. Solny 15
50-062 Wrocław
tel. 533 331 954
kontakt@geek-on.pl

Imię i nazwisko

Adres email

Numer telefonu

Temat

Twoje pytanie