Sprawdź nasz nowy Kurs SQL i naucz się najważniejszej umiejętności w IT

Stworzyliśmy ofertę szkoleń IT dla firm, dzięki którym mogą polepszać swoje wyniki i pozycję na rynku pracy!

Sprawdź ofertę szkoleń dla firm

To właśnie od pracowników zależy rozwój i sukces Twojej firmy. Dając im możliwość polepszania i poszerzania swoich umiejętności, wpływamy na ich zadowolenie oraz większą jakość i efektywność firmy.

Sprawdź, co możemy zaoferować, by przybliżyć Cię do tego celu.

;

Do kogo skierowane są nasze szkolenia?

Projekt skierowany jest do zarówno firm informatycznych oraz z zakresu finansów, konsultingu, obsługi klienta i wielu innych – wszędzie tam, gdzie innowacja i nowoczesne rozwiązania wkraczają w potrzeby stanowiska pracy.  

Zachęcamy całe zespoły, a także samych pracowników do zainteresowania się szkoleniem i podzieleniem się tym pomysłem w swojej firmie.

Do udziału w szkoleniach nie są wymagane umiejętności informatyczne – nasza oferta jest dostosowana właśnie do Twoich potrzeb i do poziomu zaawansowania.

Przekwalifikowanie pracowników

Powiększ potencjał swojej firmy poprzez poszerzenie Twoich usług o nowe procesy i rozwiązania technologiczne. Nasze szkolenie pomogą wdrożyć pracowników w systemy i programy informatyczne.
Pozwolą na przekwalifikowanie kadry w kierunku technologii, w której rozwija się Twoja firma.

Podnoszenie kwalifikacji pracowników

Skorzystaj ze szkoleń, dzięki którym Twoi pracownicy staną się specjalistami w swojej dziedzinie. To możliwość sprostania wyzwaniom transformacji cyfrowej i  wkroczenia w świat IT, który staje się już nie tylko wyborem – ale koniecznością. Szkolenia są dostosowane specjalnie do Twoich potrzeb i pomogą Ci jeszcze efektywniej osiągnąć wyznaczone cele na stanowisku pracy i dla dobra całej firmy.

bezpłatne materiały wideo

Katalog szkoleń

Poznaj nasze szkolenia i sprawdź, czy tego właśnie szukasz dla swojej firmy

Projekty dedykowane

Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb

Jesteś pracownikiem?

Pobierz broszurę, która pomoże Ci zdobyć finansowanie na szkolenie u pracodawcy

Katalog szkoleń

 

Projekty dedykowane

 

Nie znalazłeś szkolenia, które Cię interesuje? Skontaktuj się z nami! Wspólnie określimy cele szkoleniowe i stworzymy szkolenie specjalnie dla Twojej firmy. Tak jak wolisz – online, stacjonarnie albo na naszej platformie w formie e-learningu. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie trenera podczas całego procesu nauki oraz dostosowanie zadań i przykładów do wymagań Twojej firmy.

Q

Zadzwoń:
533 331 954

Napisz:
szkolenia@geek-on.pl

Kim jestem?

Nazywam się Krystian Brożek, jestem założycielem Geek-on.pl i trenerem z wieloletnią praktyką w obszarze IT

Na co dzień zajmuję się programowaniem i bazami danych, dodatkowo prowadzę kanał na YT Obudź w sobie Geeka, gdzie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem o IT oraz ciekawostkami z życia programisty. 

Moje szkolenia cieszą się popularnością nie tylko na stronie geek-on.pl  – kursy, które stworzyłem możesz znaleźć także na stronach fundacji Uniwersytet Dzieci, testuj.pl, zaprogramowani.com i inne.

Moi kursanci mówią o mnie, że mam anielską cierpliwość i potrafię opowiadać o programowaniu ludzkim głosem – nie tylko dla GEEKÓW. 🙂

Realizowaliśmy projekty dla: